Генеральний прокурор Ірина Венедіктова займалася розробкою документа для “порятунку” заступника голови ОП Олега Татарова.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін. “Татаров вийшов зі “спростуванням” нашої інформації, щодо підготовки в ОП законопроєкту про фактичний демонтаж НАБУ/САП/ВАКС. Оскільки Зеленський заявив, що в Татарова забрали напрям НАБУ/САП, ми в ЦПК схильні вважати, що цей постік Татарова – не є офіційною позицією ОП”, – зазначив Шабунін. ЦПК опублікував порівняльну табличку підготовленого […]

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін.

“Татаров вийшов зі “спростуванням” нашої інформації, щодо підготовки в ОП законопроєкту про фактичний демонтаж НАБУ/САП/ВАКС. Оскільки Зеленський заявив, що в Татарова забрали напрям НАБУ/САП, ми в ЦПК схильні вважати, що цей постік Татарова – не є офіційною позицією ОП”, – зазначив Шабунін.

ЦПК опублікував порівняльну табличку підготовленого законопроєкту.

“Отримані нами документи свідчать, що розробкою документа займалася зокрема Венедіктова. Так от, генпрокурор доручила своїм заступникам (і декільком підрозділам) внести в проєкт свої пропозиції. При цьому зробила вона це … офіційним документообігом ОГП.

Відповіді, очевидно, отримала теж офіційно – теж через документообіг ОГП. Штірліц ще ніколи не був таким близьким до провалу… Як ви бачите, Татаров і Венедіктова в носі мали і президента, і очевидний конфлікт інтересів”, – наголосив Шабунін.

Нагадаємо, раніше Шабунін повідомив, що ОП готує терміновий законопроєкт для порятунку Татарова.

Пізніше Татаров повідомив, що влада не працює над законопроєктами щодо зменшення повноважень антикорупційних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *