Формат нового навчального року залежатиме від епідемічної ситуації на території України або окремих регіонів.

про це йдеться в матеріалі “РБК-Україна”. Зазначається, що скоріш за все, з періодичною “дистанційкою” доведеться миритися ще як мінімум до кінця цього навчального року. Чи повернуться учні за парти з вересня на постійній основі – ніхто не береться стверджувати напевно. “Формат, у якому буде проходити новий навчальний рік, залежатиме від епідемічної ситуації на території України в […]

про це йдеться в матеріалі “РБК-Україна”.

Зазначається, що скоріш за все, з періодичною “дистанційкою” доведеться миритися ще як мінімум до кінця цього навчального року. Чи повернуться учні за парти з вересня на постійній основі – ніхто не береться стверджувати напевно.

“Формат, у якому буде проходити новий навчальний рік, залежатиме від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів. Міносвіти прагне до того, щоб швидше повернути всіх учнів і студентів у школу, установи професійно-технічної та вищої освіти”, – заявили в пресслужбі міністерства.

Як скоро це станеться, залежить не тільки від рівня інфікування в країні, але також від темпів вакцинації, говорить глава UNICEF в Україні Лотта Сільвандер.

“Сподіваюся, діти зможуть повернутися в школу. Але вже з’явилися нові варіанти вірусу, які також уражають дітей. Подивимося: якщо нам вдасться впоратися з цими варіантами протягом літа – то так, діти зможуть повернутися до звичного навчання з осені”, – сказала Сільвандер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.