ФОПи першої і другої груп зможуть отримати допомогу на дітей на час карантину.

В уряді вирішили передбачити допомогу на дітей ФОПам першої або другої групи платників єдиного податку, котрі сплатили ЄСВ за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації. Про це йдеться у проєкті постанови КМУ “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”. Призначенням і виплатою такої допомоги на дітей займатимуться органи соцзахисту […]

В уряді вирішили передбачити допомогу на дітей ФОПам першої або другої групи платників єдиного податку, котрі сплатили ЄСВ за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації. Про це йдеться у проєкті постанови КМУ “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”.

Призначенням і виплатою такої допомоги на дітей займатимуться органи соцзахисту за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання ФОП.

Допомогу надаватимуть на період карантину та ще на один місяць після дати його відміни одному із батьків (опікуну, усиновителю) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року. Її виплачуватимуть щомісячно за повний місяць через установи банків.

Для отримання допомоги потрібні будуть в загальному випадку копії (або фотокопії) двох документів:

– свідоцтв про народження усіх дітей віком до 10 років;

– довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7).

Решта документів, котрі вимагатимуть, стосуються часткових випадків: для іноземця та особи без громадянства, або ж у разі опіки над дитиною або її усиновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *