Фнансова підтримка західних спонсорів ЗСУ пішла на спад.

На початку російської спецоперації Національний банк України відкрив рахунок, на який українці та люди з інших країн можуть вносити кошти для підтримки ЗСУ. Тоді пожертвування у різних валютах надходили з усього світу, проте тепер темпи внесків значно знизилися. 70% загальної суми у розмірі 21,7 млрд гривень зараховано на спеціальний рахунок до 19 квітня, тобто через […]

На початку російської спецоперації Національний банк України відкрив рахунок, на який українці та люди з інших країн можуть вносити кошти для підтримки ЗСУ. Тоді пожертвування у різних валютах надходили з усього світу, проте тепер темпи внесків значно знизилися.

70% загальної суми у розмірі 21,7 млрд гривень зараховано на спеціальний рахунок до 19 квітня, тобто через два місяці після початку війни в Україні. Найгіршим місяцем з погляду пожертв ЗСУ був серпень. У вересні сума внесків збільшилася, але становила лише 8% від надходжень за квітень.

Внески в іноземній валюті становили загалом 7,4 млрд гривень. З цієї суми найбільше коштів переведено у п’яти валютах: долар США (56%), євро (23%), британський фунт (14%), польський злотий (6%) та швейцарський франк (1%).

За матеріалами Forbes.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.