Федоров розповів, хто отримає по вісім тисяч гривень COVID-допомоги: Загальний обсяг виплат становитиме 10 млрд грн.

Понад мільйон українців, які зупинили роботу на час карантину, отримають по вісім тисяч гривень фінансової допомоги на порталі і в мобільному застосунку “Дія”. Про це повідомив глава Мінцифри Михайло Федоров на своїй сторінці у фейсбуці. За його словами, допомогу отримають працівники або ФОП, якщо їхній роботодавець має одну із шести категорій Класифікації видів економічної діяльності: 47 […]

Понад мільйон українців, які зупинили роботу на час карантину, отримають по вісім тисяч гривень фінансової допомоги на порталі і в мобільному застосунку “Дія”.

Про це повідомив глава Мінцифри Михайло Федоров на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, допомогу отримають працівники або ФОП, якщо їхній роботодавець має одну із шести категорій Класифікації видів економічної діяльності:

47 – Роздрібна торгівля (крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами);

55 – Тимчасове розміщування;

56 – Діяльність із забезпечення стравами та напоями;

59.14 – Демонстрація кінофільмів;

90 – Діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг;

93 – Діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг.

“Одна з 6 категорій КВЕД має бути заявлена першою у реєстраційних відомостях на 31.10.2020. Загальний обсяг за цим напрямком становитиме 10 млрд гривень”, – зазначив Федоров.

Фінансова допомога надаватиметься одноразово.

“Програма підтримки за ініціативи Президента України прийнята Урядом та спрямована на розгляд до Верховної Ради”, – додав віцепрем’єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.