Ердоган анонсував зустріч Зеленського і Путіна.

“Я налаштований рішуче в питанні нової бесіди з президентами Володимиром Путіним і Володимиром Зеленським. Наша мета – якнайшвидша організація зустрічі лідерів РФ і України. Про це я чітко скажу обом лідерам”, – заявив Ердоган. Турецький президент висловив надію на те, що вдасться узгодити дату зустрічі Путіна і Зеленського. “Ми готові надати необхідний майданчик. Грунтуючись на […]

“Я налаштований рішуче в питанні нової бесіди з президентами Володимиром Путіним і Володимиром Зеленським. Наша мета – якнайшвидша організація зустрічі лідерів РФ і України. Про це я чітко скажу обом лідерам”, – заявив Ердоган.

Турецький президент висловив надію на те, що вдасться узгодити дату зустрічі Путіна і Зеленського. “Ми готові надати необхідний майданчик. Грунтуючись на довірі, яку відчувають Путін і Зеленський до Туреччини, сподіваємося на позитивний результат (посередництва. – Ред.)”, – підкреслив він.

Щодо гарантій безпеки України, Ердогн зазначив, що Туреччина готова стати однією з країн-гарантів. Анкара сприймає таку ініціативу позитивно, проте необхідний детальний аналіз, пояснив він.

Глава турецької держави підкреслив, що Анкара очікує якнайшвидшого припинення кровопролиття і війни. Разом з тим, важливе забезпечення тимчасового режиму припинення вогню, зазначив він.

Крім цього, Ердоган висловив скептичне ставлення до питання прийняття України до складу Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.