Епіфаній: Церква підтримує вакцинацію проти COVID-19

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив, що церква не виступає проти вакцинації від COVID-19 і навіть підтримує вакцинацію. Про це він сказав в ефірі “Суспільного”. “Ми вже висловили свою позицію, як церква, ще задовго до пандемії. Ми заявили, що церква не проти вакцинації. Якщо це сприяє збереженню здоров’я людини, звичайно, церква підтримує”, – підкреслив […]

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив, що церква не виступає проти вакцинації від COVID-19 і навіть підтримує вакцинацію.

Про це він сказав в ефірі “Суспільного”.

“Ми вже висловили свою позицію, як церква, ще задовго до пандемії. Ми заявили, що церква не проти вакцинації. Якщо це сприяє збереженню здоров’я людини, звичайно, церква підтримує”, – підкреслив митрополит.

Він зазначив, що зараз в країні багато противників вакцинації. Це питання обговорювалося всередині церкви, і воно”є викликом для ПЦУ”.

“Але ми повинні добре розуміти, що вакцинація не має ніякого стосунку до віровчення церкви. Дай Боже, щоб ця вакцина призупинила подальше поширення цієї небезпечної хвороби. І ми як церква будемо пояснювати, будемо роз’яснювати. Будемо показувати навіть, якщо потрібно, і прикладом” , – сказав предстоятель ПЦУ.

Він додав, що особисто зробить щеплення, коли вакцина з’явиться в Україні.

“Коли вакцина буде в Україні, будемо приймати відповідне рішення, і напевно, будемо вакцинуватися для того, щоб ця хвиля була припинена. Ми просили уряд віднести священнослужителів до груп ризику, оскільки вони постійно спілкуються із паствою”, – сказав Епіфаній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.