“Енергоатом” вперше в історії запустив усі 15 енергоблоків АЕС.

30 січня 2022 року, о 05:45 енергоблок №4 Рівненської атомної електростанції підключили до електромережі після завершення середнього планово-попереджувального ремонту та перевантаження ядерного палива. Триває набір потужності.  про це повідомляє пресслужба компанії.  “Зауважень до роботи основного устаткування працюючих енергоблоків та персоналу АЕС немає, обладнання функціонує в заданому режимі”, – відзначається у повідомленні.  Таким чином, вперше за всю […]

30 січня 2022 року, о 05:45 енергоблок №4 Рівненської атомної електростанції підключили до електромережі після завершення середнього планово-попереджувального ремонту та перевантаження ядерного палива. Триває набір потужності.

 про це повідомляє пресслужба компанії. 

“Зауважень до роботи основного устаткування працюючих енергоблоків та персоналу АЕС немає, обладнання функціонує в заданому режимі”, – відзначається у повідомленні. 

Таким чином, вперше за всю історію атомної енергетики України ДП “НАЕК “Енергоатом” працює всіма 15-ма енергоблоками одночасно!

Раніше, з грудня 2021 року Компанія працювала 14-ма енергоблоками з 15-ти, забезпечуючи стабільне проходження осінньо-зимового періоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.