​​Ембарго набуло чинності: ЄС та Британія припиняють імпорт вугілля з РФ.

Європейський Союз та Велика Британія з 10 серпня зупиняють імпорт російського вугілля у відповідь на вторгнення РФ в Україну. Ембарго Євросоюзу на імпорт російського вугілля увійшло до п’ятого санкційного пакету, затвердженого у квітні. Рішення передбачало, що з серпня вводиться заборона на закупівлю, імпорт або перевезення вугілля та інших твердих викопних видів палива в ЄС, якщо […]

Європейський Союз та Велика Британія з 10 серпня зупиняють імпорт російського вугілля у відповідь на вторгнення РФ в Україну.

Ембарго Євросоюзу на імпорт російського вугілля увійшло до п’ятого санкційного пакету, затвердженого у квітні.

Рішення передбачало, що з серпня вводиться заборона на закупівлю, імпорт або перевезення вугілля та інших твердих викопних видів палива в ЄС, якщо вони походять з Росії або експортуються з Росії.

Запровадження європейського ембарго завдасть Росії приблизно 8 млрд євро втрат доходу на рік та впливає на до чверті її імпорту вугілля.

У Великій Британії поправка в межах санкційного режиму проти Росії про заборону імпорту вугілля набрала чинності 21 липня.

Ця поправка забороняє імпорт нафти та нафтопродуктів, вугілля та продуктів з вугілля та золота, а також придбання, постачання та доставку, прямо чи опосередковано, цих товарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.