Економіка України до кінця року впаде на 45%, – Світовий банк.

За підсумками 2022 року економіка України через вторгнення РФ впаде на 45,1%. Російська економіка через санкції втратить лише 11,2%. Світовий банк зазначає, що через повномасштабне російське вторгнення в Україні не функціонує половина бізнесу, а закриття РФ портів Чорного моря зупинило половину українського експорту. “Російське вторгнення завдає потужного удару по економіці України і приносить величезну шкоду […]

За підсумками 2022 року економіка України через вторгнення РФ впаде на 45,1%. Російська економіка через санкції втратить лише 11,2%. Світовий банк зазначає, що через повномасштабне російське вторгнення в Україні не функціонує половина бізнесу, а закриття РФ портів Чорного моря зупинило половину українського експорту.

“Російське вторгнення завдає потужного удару по економіці України і приносить величезну шкоду її інфраструктурі. Україні терміново потрібна величезна фінансова підтримка, оскільки вона намагається підтримувати свою економіку, а уряд працює для підтримки громадян України, які стикаються з екстремальною ситуацією”, – цитує Reuters слова віце-президентки Світового банку з питань Європи та Центральної Азії Анни Б’єрде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.