Джонсон прогнозує затяжну війну з Росією та пропонує Заходу план з підтримки України.

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон вважає, що путіну не вистачить мудрості відступити і він все ще може думати, що повне завоювання України можливе. Він підкреслив, що Британія та інші союзники повинні гарантувати, що Україна матиме стратегічну витривалість, щоб вижити та зрештою перемогти. Джонсон запропонував план підтримки України із чотирьох пунктів: 🔸 Забезпечення України озброєнням, боєприпасами та […]

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон вважає, що путіну не вистачить мудрості відступити і він все ще може думати, що повне завоювання України можливе. Він підкреслив, що Британія та інші союзники повинні гарантувати, що Україна матиме стратегічну витривалість, щоб вижити та зрештою перемогти. Джонсон запропонував план підтримки України із чотирьох пунктів:

🔸 Забезпечення України озброєнням, боєприпасами та спорядженням.
🔸 Фінансова допомога. Західні країни мають допомогти Україні зберегти стабільність своїх державних інституцій.
🔸 Забезпечення сухопутних маршрутів для українського експорту. Це важливо задля збереження надходжень в українську економіку.
🔸 Розблокування українських морських портів. Захід має негайно допомогти вивезти 25 мільйонів тонн пшениці та кукурудзи.

“Усе має рухатися до єдиної мети. Ми повинні зміцнити наших українських друзів, аби вони змогли скінчити цю війну на тих умовах, які озвучив президент Зеленський. Це повинно стати нашим визначенням успішного завершення війни”, – переконаний британський прем’єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.