Дитячу поліклініку та лікарню у Кропивницькому об’єднають для кращого фінансування.

Проєкт рішення про реорганізацію дитячої поліклініки підтримала постійна комісія з питань охорони здоров’я Об’єднання дитячих лікарні та поліклініки підтримала постійна комісія міської ради з питань охорони здоров’я. Оптимізувати заклади вирішили тому, що будучи окремо вони не зможуть претендувати на фінансування Національною службою здоров’я в рамках другого етапу медреформи. “Це пов’язано з тим, що треба збільшити […]

Проєкт рішення про реорганізацію дитячої поліклініки підтримала постійна комісія з питань охорони здоров’я

Об’єднання дитячих лікарні та поліклініки підтримала постійна комісія міської ради з питань охорони здоров’я.

Оптимізувати заклади вирішили тому, що будучи окремо вони не зможуть претендувати на фінансування Національною службою здоров’я в рамках другого етапу медреформи. “Це пов’язано з тим, що треба збільшити потужність закладу, а вони зараз ні по штатам, ні по матеріальній базі не відповідає високим вимогам. НЗСУ взагалі не розглядає таку службу як дитяча поліклініка,” – пояснила під час засідання очільниця управління охорони здоров’я міста Оксана Макарук.

За підрахунками НСЗУ, все, що заклад зміг би отримати без об’єднання це 300 тисяч гривень фінансування на рік – кошти надто малі для існування. Для пацієнтів це нічого не змінить – заклад і далі працюватиме на вулиці Шевченка. Це лише юридична зміна.

Остаточне ріщення про оптимізацію мають ухвалити депутати міськради.

Нагадаємо, проєкт рішення оприлюднили у січні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *