Дуда: я глибоко переконаний, що Україна переможе, що ви будете жити в мирі.

Президент Анджей Дуда під час звернення до поляків заявив, що: “На десятиліття, а може, дай Боже, на століття братня для Польщі держава, і як, сподіваюся, пророчо сказав Володимир Зеленський, між нашими країнами — Польщею та Україною — не буде більше кордону. Цього кордону не буде! Щоб ми жили разом на цій землі, будуючи та відбудовуючи […]

Президент Анджей Дуда під час звернення до поляків заявив, що: “На десятиліття, а може, дай Боже, на століття братня для Польщі держава, і як, сподіваюся, пророчо сказав Володимир Зеленський, між нашими країнами — Польщею та Україною — не буде більше кордону. Цього кордону не буде! Щоб ми жили разом на цій землі, будуючи та відбудовуючи спільно своє спільне щастя та спільну силу, яка дозволить відбити будь-яку небезпеку чи будь-яку можливу загрозу”.

Дуда додав: те, що ми бачимо в Україні, – це трагічне здійснення слів президента Леха Качинського. “Тому що є такий народ, який вважає, що інші повинні бути підпорядковані йому, чому ми – вільний світ – скажемо однозначно “ні”, – зазначив Анджей Дуда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.