​​Дуда в річницю нападу СРСР на Польщу: Росія зараз хоче того ж, що й у 1939 році .

Президент Анджей Дуда написав статтю до річниці нападу СРСР на Польщу під час Другої світової війни. У ній польський президент звинувачує Росію в імперіалізмі та прагненні відновити радянську імперію. Польський лідер нагадав, що СРСР вступило у війну всього майже одночасно з Третім рейхом, причому на його стороні, але про це мало знають на Заході. “Ось […]

Президент Анджей Дуда написав статтю до річниці нападу СРСР на Польщу під час Другої світової війни. У ній польський президент звинувачує Росію в імперіалізмі та прагненні відновити радянську імперію.

Польський лідер нагадав, що СРСР вступило у війну всього майже одночасно з Третім рейхом, причому на його стороні, але про це мало знають на Заході.

“Ось чому я вважаю за необхідне постійно нагадувати про цю подію, яка стала доленосною для моєї Батьківщини та інших країн Центральної і Східної Європи на наступні пів століття”, – наголосив Дуда.

Президент Польщі додав, що незалежність Польщі та інших країн Східної та Центральної Європи, яку вони здобули у кінці 1980-х і на початку 1990-х років “завжди була сіллю в очах російських імперіалістів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.