Дуда про ядерний шантаж Путіна: У США також є ядерна кнопка.

“У США також є кнопки, які запускають ядерні ракети. США є великою ядерною державою, найбільшою військовою потугою у світі. Той факт, що США сприймають цю російську загрозу серйозно, також є загрозою і для Росії”, – наголосив польський лідер. За словами Дуди, якщо Росія порушить усі табу і застосує навіть тактичну ядерну зброю проти країни, яка […]

“У США також є кнопки, які запускають ядерні ракети. США є великою ядерною державою, найбільшою військовою потугою у світі. Той факт, що США сприймають цю російську загрозу серйозно, також є загрозою і для Росії”, – наголосив польський лідер.

За словами Дуди, якщо Росія порушить усі табу і застосує навіть тактичну ядерну зброю проти країни, яка не має ядерної зброї і сьогодні захищає свою територію, використовуючи лише звичайну зброю, то вона “може очікувати на відповідь”.

Президент Польщі також наголосив, що Путін та його оточення знає: якщо вони застосують проти країни, яка захищається, ядерну зброю, то “опиняться поза світовою політикою”.

“Це не тільки загроза кримінальних трибуналів і відповідальності, і потенційного довгострокового ув’язнення, а просто виключення їх та Росії з цивілізованого світу, поки вони нею керують”, – підсумував польський лідер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.