“Друкарський верстат” грошей у 2023 не вмикатимуть, – заступник голови НБУ Ніколайчук.

“На нашу думку, спільні зусилля Міністерства фінансів, Національного банку та інших органів влади дозволять реалізувати цей амбітний план за рахунок залучення зовнішніх ресурсів та відновлення внутрішнього боргового ринку”, – сказав заступник голови Національного банку. При цьому Миколайчук зазначив, що бюджет наступного року – це бюджет військового часу. “Зрозуміло, що він базується на макроекономічному прогнозі, який […]

“На нашу думку, спільні зусилля Міністерства фінансів, Національного банку та інших органів влади дозволять реалізувати цей амбітний план за рахунок залучення зовнішніх ресурсів та відновлення внутрішнього боргового ринку”, – сказав заступник голови Національного банку.

При цьому Миколайчук зазначив, що бюджет наступного року – це бюджет військового часу. “Зрозуміло, що він базується на макроекономічному прогнозі, який характеризується досить високим рівнем невизначеності. Також оцінки доходів і витрат, які потрібно буде проводити, теж є об’єктом величезної невизначеності”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.