Другий тур місцевих виборів, безумовно, буде, – Разумков.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не сумнівається, що другий тур місцевих виборів обов’язково відбудеться. Про це сказав Разумков журналістам у неділю в Києві, передає  Інтерфакс-Україна. “Безумовно, буде… Сьогодні призупинити виборчий процес, я не ЦВК, але я не бачу ні підстав, ні можливостей це зробити”, – сказав Разумков. Спікер висловив переконання, що другий тур виборів має відбутися. […]

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не сумнівається, що другий тур місцевих виборів обов’язково відбудеться.

Про це сказав Разумков журналістам у неділю в Києві, передає  Інтерфакс-Україна.

“Безумовно, буде… Сьогодні призупинити виборчий процес, я не ЦВК, але я не бачу ні підстав, ні можливостей це зробити”, – сказав Разумков.

Спікер висловив переконання, що другий тур виборів має відбутися.

“Адже ми не можемо залишити громади без легітимної влади. Я думаю, що ми всі розуміємо, що влада на місцях, особливо в рамках децентралізації… і в рамках тих викликів, які сьогодні стоять перед місцевою владою… тому важливо, щоб вся вертикаль влади працювала на єдиний результат”, – сказав Разумков.

Він повідомив, що проєкт постанови Верховної Ради, що пропонує не проводити другий тур виборів мерів, вже відкликано. При цьому спікер наголосив, що кожен народний депутат може зареєструвати будь-яку постанову, про що завгодно, “але це не означає, що парламент її ухвалить”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.