Досягнуто домовленості щодо ухвалення закону про ринок землі, – Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з депутатською фракцією “Слуги народу” погодив підтримку законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення за умови відмови від продажу землі, що перебуває в державній власності, і зменшення концентрації для однієї людини. Про це інформує пресслужба президента. Як розповів глава держави під час спілкування з журналістами після засідання фракції, на першому […]

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з депутатською фракцією “Слуги народу” погодив підтримку законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського призначення за умови відмови від продажу землі, що перебуває в державній власності, і зменшення концентрації для однієї людини.
Про це інформує пресслужба президента.

Як розповів глава держави під час спілкування з журналістами після засідання фракції, на першому етапі відкриття ринку землі законодавство передбачатиме можливість для фізичних осіб зосереджувати в одних руках не більше 100 га.

“Ми зменшили концентрацію для фізичних осіб до 100 гектарів. Для юридичних осіб – це другий етап, який буде введено з 2024 р – буде до 10 тис. гектарів. Тобто перший етап – для фізичних осіб, для українців – 100 гектарів на особу”, – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що ухвалення законів про ринок землі і про банки необхідні для надання кредиту МВФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *