Доступ громадян до кладовищах Кропивницького тимчасово припиняється.

Про це повідомляє пресслужба міської ради. Відповідне розпорядження також підписав  керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник міського голови Олександр Мосін. Для протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях масового скупчення людей, кладовища будуть доступними тільки поховань та проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил. Зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми […]

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Відповідне розпорядження також підписав  керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник міського голови Олександр Мосін.

Для протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях масового скупчення людей, кладовища будуть доступними тільки поховань та проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил. Зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше, ніж 1,5 метри.

Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області забезпечуватиме виконання вимог постанови Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом” під час проведення поминальних днів, а також охорону громадської безпеки і порядку на кладовищах у поминальні дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *