​​До порятунку військових з “Азовсталі” залучено впливових посередників, – Зеленський.

Президент Володимир Зеленський розповів про евакуацію цивільних осіб з “Азовсталі”, а також повідомив про дипломатичні варіанти порятунку військових з заводу. “Продовжуємо евакуаційну місію з “Азовсталі” за посередництва ООН та Червоного Хреста. Протягом дня наша команда організувала порятунок для більш ніж 40 цивільних жінок та дітей. Сподіваємось, що незабаром вони зможуть прибути на безпечну територію”, – […]

Президент Володимир Зеленський розповів про евакуацію цивільних осіб з “Азовсталі”, а також повідомив про дипломатичні варіанти порятунку військових з заводу.

“Продовжуємо евакуаційну місію з “Азовсталі” за посередництва ООН та Червоного Хреста. Протягом дня наша команда організувала порятунок для більш ніж 40 цивільних жінок та дітей. Сподіваємось, що незабаром вони зможуть прибути на безпечну територію”, – сказав він.

“Працюємо також над дипломатичними варіантами для порятунку наших військових, які залишаються ще на “Азовсталі”. Залучені впливові посередники, впливові держави”, – додав президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *