До Кіровоградської області надiйде препарат для лiкування важких форм коронавiрусної iнфекцiї.

Сьогоднi, 3 квiтня, в регiони України буде вiдправлено 2250 упаковок препарату “Плаквенiл”, який  застосовують при важких та вкрай важких формах коронавiрусної хвороби. Про це йдеться на сайтi МОЗ. “В нас уже готовий вiдповiдний розподiл. Нам передали 3 тис. упаковок препарату. 2250 будуть вiдправленi в регiони, а 750 залишаються в Києвi – для швидкого реагування. Завтра буде фiзично […]

Сьогоднi, 3 квiтня, в регiони України буде вiдправлено 2250 упаковок препарату “Плаквенiл”, який  застосовують при важких та вкрай важких формах коронавiрусної хвороби.

Про це йдеться на сайтi МОЗ.

“В нас уже готовий вiдповiдний розподiл. Нам передали 3 тис. упаковок препарату. 2250 будуть вiдправленi в регiони, а 750 залишаються в Києвi – для швидкого реагування. Завтра буде фiзично пiдписано договiр з “УкрМедПостач”,  i вже завтра лiки поїдуть в областi”, – повiдомив Мiнiстр охорони здоров’я Максим Степанов в ефiрi полiтичного ток-шоу “Право на владу”.

Як додав Мiнiстр охорони здоров’я, “Плаквенiл” – один з кiлькох препаратiв, що мiстить дiючу речовину гiдроксихлорохiн, яку застосовують при лiкуваннi вiд коронавiрусу. Саме тому МОЗ веде переговори з iншими компанiями щодо поставок цього препарату.  

“Наступного тижня ми отримаємо достатньо цих лiкiв, щоб потенцiйно лiкувати до 20 тис. пацiєнтiв”, – пiдкреслив Максим Степанов. 

Наголошуємо, наразi не iснує лiкiв вiд коронавiрусної хвороби COVID-19, пацiєнтам надається симптоматичне лiкування. Зокрема, «Плаквенiл» застосовують при  важких та вкрай важких формах коронавiрусної хвороби. 

Зауважимо, будь-яке використання цього лiкарського засобу у лiкуваннi COVID-19 вважається використанням поза зареєстрованими показаннями – off-label (тобто за вiдсутностi такого затвердженого показання, як хвороба, спричинена COVID-19, в iнструкцiї для медичного застосування). Препарат не рекомендовано купувати в аптеках без рецепта лiкаря. Самолiкування може бути небезпечним для здоров’я людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *