Для успішного розвитку китайсько-українських відносин є всі передумови, – посол Сяньжун.

Усе більше китайських великих компаній готові працювати на ринку України, що показує все більш привабливий імідж України для залучення зарубіжних інвестицій. про це заявив посол Китаю в Україні Фань Сяньжун. “Є всі передумови для ще більш успішного розвитку китайсько-українських відносин. Я з оптимізмом розглядаю перспективи нашої співпраці з Україною. Для цього китайська сторона готова і […]

Усе більше китайських великих компаній готові працювати на ринку України, що показує все більш привабливий імідж України для залучення зарубіжних інвестицій.

про це заявив посол Китаю в Україні Фань Сяньжун.

“Є всі передумови для ще більш успішного розвитку китайсько-українських відносин. Я з оптимізмом розглядаю перспективи нашої співпраці з Україною. Для цього китайська сторона готова і надалі спільно з українською стороною докладати зусиль”, – наголосив посол.

За його словами, за десять років китайсько-українські відносини стратегічного партнерства отримали великий розвиток.

“Цей розвиток відбивається в різних сферах двосторонньої взаємодії. Особливо Китай став найбільшим торговим партнером України. Це, звичайно, відповідає корінним інтересам народів двох країн. Потенціали цих відносин ще більші”, – додав Фань Сяньжун.

Посол зазначив, що підписана раніше угода про співпрацю у сфері інфраструктури між Україною і Китаєм відкрила б нові можливості для співпраці між двома країнами в цій дуже важливій галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.