Для Саакашвілі знайшли нову посаду, це ініціатива президента.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що для колишнього президента Грузії та екскерівника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі знайшли інший формат роботи в українській владі. “Голосів за його кандидатуру вистачає, але Міхеіл Саакашвілі в останні кілька днів проводив тривалі консультації з президентом, і вони знайшли інший формат, в якому вони працюватимуть, – нова посада. Яка […]

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що для колишнього президента Грузії та екскерівника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі знайшли інший формат роботи в українській владі.

“Голосів за його кандидатуру вистачає, але Міхеіл Саакашвілі в останні кілька днів проводив тривалі консультації з президентом, і вони знайшли інший формат, в якому вони працюватимуть, – нова посада. Яка – я не можу сказати, тому що це ініціатива президента”, – сказав Арахамія на брифінгу в четвер після позачергового засідання Верховної Ради.

Водночас голова фракції “Слуга народу” додав, що якщо кандидатуру Саакашвілі все-таки запропонують на посаду віцепрем’єр-міністра з питань реформ, то в парламенті є голоси за його призначення.

“У нас є голоси для того, щоб ухвалити це рішення, але, за моєю інформацією, буде інше рішення, і президент уже його відпрацював з паном Міхеілом, і про це стане відомо, можливо, сьогодні трохи пізніше, а можливо, на початку наступного тижня”, – додав депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *