Для проведення виборів після війни потрібен “перехідний період”, – Корнієнко.

Перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко нагадав, що, відповідно до законодавства, під час дії воєнного стану не можна проводити вибори до Ради. Після завершення дії воєнного стану “буде дуже важко відразу провести вибори”. “Треба якийсь невеликий перехідний період. І він може бути різний для різних територій. Наприклад, якщо ми звільняємо території, які окуповані давно – Донецьк, […]

Перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко нагадав, що, відповідно до законодавства, під час дії воєнного стану не можна проводити вибори до Ради. Після завершення дії воєнного стану “буде дуже важко відразу провести вибори”.

“Треба якийсь невеликий перехідний період. І він може бути різний для різних територій. Наприклад, якщо ми звільняємо території, які окуповані давно – Донецьк, Луганськ, Крим, – потрібно з’ясувати, якої країни там є громадяни, провести відповідні заходи з перевірки. А що стосується територій, які були нещодавно окуповані – наприклад Херсонська область, – там можна проводити національні вибори”, – сказав віцеспікер парламенту.

“З огляду на те, що ми напрацьовуємо, зокрема з Радою Європи, – дійсно, потрібен перехідний час після закінчення воєнного стану. Мова може йти про кілька місяців, звучав термін 4-5 місяців”, – додав Корнієнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.