Деякі листоноші заробляють до $1 тис. на місяць.

Хоча офіційна ставка листоноші 6 тисяч гривень, отримує він більше. Деякі працівники пошти навіть можуть заробляти до тисячі доларів щомісяця. Про це керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський розповів в інтерв’ю НВ Бізнес. “У листоноші 6 тисяч – це тільки зарплата. А він отримує, наприклад, 7% з проданого, 15-30% за якість доставки, коли вони приймають платежі – за […]

Хоча офіційна ставка листоноші 6 тисяч гривень, отримує він більше. Деякі працівники пошти навіть можуть заробляти до тисячі доларів щомісяця.

Про це керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський розповів в інтерв’ю НВ Бізнес.

“У листоноші 6 тисяч – це тільки зарплата. А він отримує, наприклад, 7% з проданого, 15-30% за якість доставки, коли вони приймають платежі – за кожен платіж і так далі. У нас сьогодні є листоноші, які заробляють більше тисячі доларів”, – сказав Смілянський.

Також частину заробітків листонош, розповів керівник “Укрпошти”, становлять “чайові”. Їх, як правило, платять пенсіонери і юридичні особи.

“Скажімо, в Києві листоноші, які обслуговують юросіб. У них чайові доходять до 500 гривень на місяць з однієї компанії”, – сказав Смілянський.

При цьому керівник компанії зазначив, що останнім часом обсяг роботи листонош значно знизився. Адже падає кількість передплачених газет, а пенсіонери переходять на обслуговування в банках. За словами Смілянського, проблема в тому, що в селах багато листонош працюють тільки на пів ставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.