Десятьох учасників стрілянини в Броварах затримали на Вінниччині та Житомирщині.

У Житомирській та Вінницькій областях затримали ще десятьох учасників перестрілки в Броварах. Про це в Facebook повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко. “Поліція продовжує встановлювати всіх осіб, причетних до чорного переділу ринку транспортних перевезень у Київській області. Не тільки тітушок, а й осіб, що стоять за ними”, – зазначив Геращенко. Читайте: Філатов про перестрілку перевізників у Броварах: “Укртрансбезпека” […]

У Житомирській та Вінницькій областях затримали ще десятьох учасників перестрілки в Броварах.

Про це в Facebook повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко.

“Поліція продовжує встановлювати всіх осіб, причетних до чорного переділу ринку транспортних перевезень у Київській області. Не тільки тітушок, а й осіб, що стоять за ними”, – зазначив Геращенко.

Читайте: Філатов про перестрілку перевізників у Броварах: “Укртрансбезпека” і Мінінфраструктури мовчать, поки на ринку “чорних” і “сірих” перевезень крутяться величезні гроші

Пізніше заступник глави МВС повідомив, що ще п’ятьох учасників затримали на в’їзді до Вінницької області.

“Таким чином, загальна кілкьість встановлених і затриманих осіб, які брали участь в перерозподілі чорного ринку маршрутних перевезень, досягла  21”, – додав Геращенко.

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, рано-вранці в Броварах влаштували стрілянину в районі Торгмаш. За попередньою версією, стався конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, і нелегальними перевізниками.

Пізніше з’явилося відео ранкової стрілянини в Броварах.

Глава МВС Арсен Аваков доповів президенту Зеленському, що конфлікт стався між представниками фірм, які здійснюють пасажирські перевезення в Броварах, і, за однією з версій, може бути пов’язаний з корупційними оборудками з тендерами щодо розподілу маршрутів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *