Держбюджет на 2023 рік буде надзвичайно жорсткий, – Марченко.

“Це бюджет можливостей в умовах війни. Але при цьому є надія, що ми зможемо його профінансувати. Ключове завдання – знаходження коштів, в тому числі за допомогою наших партнерів-країн, щоб профінансувати дефіцит бюджету”, – зазначив міністр. За словами Марченко,усі видатки будуть переглянуті та оптимізовані. З одного боку, бюджет виходить надзвичайно складний, аджейого макропоказники важко об’єктивно оцінити. […]

“Це бюджет можливостей в умовах війни. Але при цьому є надія, що ми зможемо його профінансувати. Ключове завдання – знаходження коштів, в тому числі за допомогою наших партнерів-країн, щоб профінансувати дефіцит бюджету”, – зазначив міністр.

За словами Марченко,усі видатки будуть переглянуті та оптимізовані. З одного боку, бюджет виходить надзвичайно складний, аджейого макропоказники важко об’єктивно оцінити.

“Але з іншого боку – достатньо простий. Тому що ми маємо профінансувати пенсії пенсіонерам, зарплати медикам, освітянам, соціальний захист громадян, виплати внутрішньо переміщеним особам і кошти на військову кампанію, на армію. Все”, – підкреслив очільник Мінфіну.

Водночас Марченко не назвав курс гривні, який буде закладено у бюджеті на наступний рік.

‼️ Уряд планує урізання видатків на міністерства, є різні ідеї для оптимізації коштів. Разом з тим, пропозиція забрати надбавки до зарплати у народних депутатів виглядає як популізм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.