Держава готова до боротьби з COVID-19, але багато що залежить від кожного з нас.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль записав відеозвернення у зв’язку з епідемією коронавірусу і карантином в Україні. Уряд ухвалив низку кроків на виконання рішення РНБО щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні. Ситуація в країні… Опубліковано Денис Шмигаль Субота, 14 березня 2020 р. Ситуація з коронавірусом в Україні просувається за помірним сценарієм, а великих спалахів хвороби, на щастя, немає, […]

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль записав відеозвернення у зв’язку з епідемією коронавірусу і карантином в Україні.

Уряд ухвалив низку кроків на виконання рішення РНБО щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні. Ситуація в країні…

Опубліковано Денис Шмигаль Субота, 14 березня 2020 р.

Ситуація з коронавірусом в Україні просувається за помірним сценарієм, а великих спалахів хвороби, на щастя, немає, зазначив Денис Шмигаль у своєму зверненні.

“Ми робимо все для того, щоб вони і не виникали. Для координації діяльності у нас створено оперативний штаб. Він обробляє поточні дані щодо коронавірусу і надає аналітичні висновки, які будуть основою для ухвалення рішень на рівні країни”, – підкреслив прем’єр.

Він запевнив, що український уряд у питаннях запобігання спалаху епідемії діятиме швидко, рішуче, з відповідальністю за себе, своїх близьких і країну загалом.

“Продовжує діяти заборона Кабміну на проведення масових заходів з участю понад 200 осіб і тритижневий карантин у навчальних закладах. Починаючи з 16 березня, ми закриємо кордони для іноземців. Однак ми завжди раді поверненню наших громадян”, – підкреслив Денис Шмигаль.

Крім того, він зазначив, що з 16 березня буде закрито пункти пропуску на кордонах, а з 17 березня буде закрито авіаційне сполучення України з іншими державами.

“Тому закликаю громадян України, які перебувають за кордоном, якнайшвидше повернутися додому. Я також закликаю всіх відмовитися не лише від закордонних подорожей, але і від поїздок між містами України”, – заявив глава уряду.

Раніше гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус оголосив про пандемію у зв’язку з продовженням поширення у світі коронавірусу.

Відповідно до критеріїв ВООЗ, пандемія – поширення нового захворювання у світових масштабах. Наприклад, пандемія грипу відбувається, коли з’являється новий вірус грипу і шириться усім світом і більшість людей не мають імунітету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *