Дефіцит пального на АЗС ліквідують протягом тижня, але ціни на нього зростуть, – Мінекономіки.

“На поточному тижні утворився тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України. Це відбулося внаслідок того, що протягом останніх трьох тижнів ворог завдавав нищівних ударів по паливній інфраструктурі України. Зокрема, знищений Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низка великих нафтобаз операторів ринку зі значними запасами пального”, – […]

“На поточному тижні утворився тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України. Це відбулося внаслідок того, що протягом останніх трьох тижнів ворог завдавав нищівних ударів по паливній інфраструктурі України. Зокрема, знищений Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низка великих нафтобаз операторів ринку зі значними запасами пального”, – перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко.

Вона наголосила, що для забезпечення населення і підприємств нафтопродуктами уряд з початку війни через Міненерго та Мінекономіки щоденно співпрацює з операторами ринку.

“Ця ситуація призведе до незначного подорожчання нафтопродуктів – це пов’язано насамперед з більшою ціною логістики, через складні маршрути та використання кількох видів транспорту”, – додала Свириденко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.