ДБР, застосовуючи силу, зламало двері музею Гончара і проникло всередину, жодних документів вони не показали, – Герасимов.

Співробітники ДБР, застосовуючи фізичну силу зламали двері музею Івана Гончара в Києві, де було відкрито виставку картин з приватної колекції Петра і Марини Порошенків. Про це повідомив нардеп, співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов. “Те, що зараз сталося, – це і є реальне обличчя Зеленського. Ви бачите, як порушуючи закон, вони це робили. Приїхали невідомі, […]

Співробітники ДБР, застосовуючи фізичну силу зламали двері музею Івана Гончара в Києві, де було відкрито виставку картин з приватної колекції Петра і Марини Порошенків.

Про це повідомив нардеп, співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов.

“Те, що зараз сталося, – це і є реальне обличчя Зеленського. Ви бачите, як порушуючи закон, вони це робили. Приїхали невідомі, відмовилися представлятися, відмовилися показувати посвідчення і після цього приїхали люди з наклейками ДБР. Озброєні мало не автоматами. Почали мало не бити людей, застосовувати фізичну силу, зламали двері і зайшли всередину з грубим порушенням закону. Як ми розуміємо, жодних документів вони не показали і жодних рішень суду вони не показали”, – розповів нардеп.

Також нардеп “Європейської Солідарності” Ахтем Чийгоз розповів: “Ось так починається Росія. Запам’ятайте ось це все. Ми це бачили, як в Криму починалося набагато раніше в 2014 році. Як збирали для того, щоб свободу і демократію пригнічувати, збирали собак, для яких немає ні честі, ні гідності. Я пройшов через них. Ось так починалася Росія в Криму. Те, що я бачу зараз, що роблять в ДБР, називаючи це правоохоронними органами – це початок Росії в Криму, ось це свавілля. Не виконуйте злочинних наказів . Киньте посвідчення в обличчя. Кілька посвідчень киньте – і вони зрозуміють, що вони не зібрали тут для себе зграю, яка буде виконувати всі незаконні дії”.

Нагадаємо, сьогодні спецпризначенці ДБР прийшли до музею Гончара, в якому проходить виставка картин з особистої колекції Порошенків.

За словами громадського активіста, ветерана АТО Олександра Погребіського, співробітники ДБР заблокували вхід у кабінет директора і не дозволили ні журналістам, ні народним депутатам пройти в сам кабінет і дізнатися, що відбувається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *