Давід Сакварелідзе: Геть тупі закони, що вбивають бізнес -радикальна економічна хірургія!

Давід Сакварелідзе: Геть тупі закони, що вбивають бізнес -радикальна економічна хірургія! «У мене, як і у всіх виборців, є логічні очікування, що новий уряд буде набагато ефективніший за попередній. Та маю таке відчуття, що він ще не об‘єднався, і не працює синхронно та злагоджено: економічна програма та деякі законопроекти кульгають. Гламурність варто відкинути, працювати швидко, […]

Давід Сакварелідзе: Геть тупі закони, що вбивають бізнес -радикальна економічна хірургія!

«У мене, як і у всіх виборців, є логічні очікування, що новий уряд буде набагато ефективніший за попередній.
Та маю таке відчуття, що він ще не об‘єднався, і не працює синхронно та злагоджено: економічна програма та деякі законопроекти кульгають.

Гламурність варто відкинути, працювати швидко, сформувавши пріоритети, використавши повноту влади, бо якщо Яценюк оправдовувався війною, а Гройсман відсутністю повноти влади, то тут —повний карт-бланш.

Агресивність уряду варто направити на радикальну економічну хірургію, дерегуляцію, зниження податків, повне закриття і ліквідацію корупційних потоків, зниження тіньового капіталообігу в системі надходжень.

Не вважаю Закон про імпічмент першочерговим. Першочергово варто рятувати економіку країни, щоб українці мали стимул повертатися з-за кордону. У В.Зеленського і так все комфортно, і ніхто в цьому парламенті ініціювати імпічмент не буде.

Сьогодні багато залежить від влади, на скільки вона буде візіонером глобальномислячим та швидкодумним. На скільки ефективно вдасться розірвати зачароване коло, прибрати монополії, уникнути подвійних стандартів. Щоб, бува, один з олігархів не став гіпер багатим і до нього не відійшло 45% України. Бо, якщо це станеться, це буде гірше за скандал Свинарчуків.

Міністрів варто оцінювати за результатами: цифри, покращення добробуту кожного українця, бізнес-середовища, надходження інвестицій. Комфорт цього парламенту в тому, що його можна змінити, якщо динаміка не буде відчутною впродовж 6-8 місяців.

Зараз важливо не підписати того, що матиме непоправний та невідворотний історичний геополітичний результат. В.Зеленський це добре розуміє і не допустить фатальних помилок.
Умови української сторони дуже чіткі.

Також треба зробити те, що не зробив Порошенко — доповнити Мінські домовленості умовами щодо окупованого Криму та Керченської протоки.

Країни Великої Сімки не відмовляться від України і не відвернуться. Вони самі прагнуть виграшного вирішення цієї ситуації — знявши санкції з Росії відновити торгівлю. Україна сьогодні виграшна карта. Штайнмайєр за нас не хвилюватиметься. Давайте ігнорувати те, що не відповідає інтересам України.

Росіяни завжди нас обманювали. Вони обдурили Шеварднадзе на початку 90-их. Під гарантіями Єльцина змусили його підписати договір про розведення військ, про буферну територію, а потім, коли Грузія вивела важку артилерію і озброєння — завели ополченців, регулярні війська та окупували територію.

Чому вони мають виконати це для України? Якщо повернути Україну на російську орбіту набагато важливіше, ніж «каламутити воду» в Грузії? Хто буде гарантом, що Путін виконає свої умови?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.