Данілов про авіакатастрофу рейсу МАУ в Ірані: Це був теракт.

Два роки від дня катастрофи рейсу PS752 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” у небі над Іраном минуло 8 січня. Терористичним актом назвав її секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов “Те, що сталося 8 січня 2020 року, було терористичним актом, вчиненим проти цивільного літака”, — заявив Данілов. Секретар РНБО також висловив розчарування тим, що, […]

Два роки від дня катастрофи рейсу PS752 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” у небі над Іраном минуло 8 січня. Терористичним актом назвав її секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов

“Те, що сталося 8 січня 2020 року, було терористичним актом, вчиненим проти цивільного літака”, — заявив Данілов.

Секретар РНБО також висловив розчарування тим, що, за його словами, Іран відмовився співпрацювати у розслідуванні та виплаті компенсації за збитий рейс PS752 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”.

Данілов зазначив, що до і після передсвітанних ракетних ударів Ірану по рейсу PS752 іранська влада дозволила зліт інших цивільних літаків з аеропорту Тегерана.

“У нас склалося враження, що вони (іранці. — Ред.) чекали на наш літак. Ми можемо припустити це”, — сказав він.

Також секретар РНБО заявив, що ті, хто нібито очікував на удар по літаку МАУ, були високопоставленими іранськими чиновниками.

“Мабуть, це був наказ вищого керівництва. Жоден оператор (ППО. – Ред.) не може ухвалити таке рішення самостійно”, — зазначив Данілов.

У квітні 2021 року в інтерв’ю канадській газеті Globe and Mail Данілов говорив, що, на його думку, збивання Іраном рейсу PS752 було “навмисною атакою”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.