Число українських біженців зі статусом тимчасового захисту в Європі перевищило 4 мільйони, – ООН.

Найбільший приріст за останній місяць показали Польща (майже 56 тис.), Німеччина (близько 39 тис.), Чехія (близько 15 тис.), Великобританія, Румунія та Нідерланди (близько 11 тис.), проте в разі Нідерландів це зміна за два місяця. Згідно з даними УВКБ ООН, зібраними від національних урядів, найбільше біженців зі статусом тимчасового захисту в Польщі – 1,41 млн при […]

Найбільший приріст за останній місяць показали Польща (майже 56 тис.), Німеччина (близько 39 тис.), Чехія (близько 15 тис.), Великобританія, Румунія та Нідерланди (близько 11 тис.), проте в разі Нідерландів це зміна за два місяця.

Згідно з даними УВКБ ООН, зібраними від національних урядів, найбільше біженців зі статусом тимчасового захисту в Польщі – 1,41 млн при тому, що в країну з України, за даними польської прикордонної служби, з початку війни прибуло 6,43 млн осіб, а у зворотному напрямку відбуло в Україну 4,47 млн.

Слідом йдуть Німеччина та Чехія, де кількість біженців, що зареєструвалися для тимчасового захисту, з України склала відповідно 709,15 тис. і 438,93 тис.

Італія, як і раніше, на четвертому місці за кількістю зареєстрованих біженців з України – 157,61 тис. (зростання на 3,6 тис.), а замикає п’ятірку Іспанія – 144,67 тис. (зростання на 5,7 тис.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.