​​Чиновники Податкової служби намагалися вкрасти 240 мільйонів гривень з держбюджету.

Кіберфахівці СБУ викрили зловмисників, які через втручання в електронні системи Державної податкової служби хотіли вивести з бюджету понад 240 млн грн. До організації протиправної діяльності причетні декілька діючих посадовців Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області, які налагодили механізм незаконного привласнення активів українських компаній та подальшої їх передачі на підконтрольні фірми у вигляді реєстраційного […]

Кіберфахівці СБУ викрили зловмисників, які через втручання в електронні системи Державної податкової служби хотіли вивести з бюджету понад 240 млн грн.

До організації протиправної діяльності причетні декілька діючих посадовців Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області, які налагодили механізм незаконного привласнення активів українських компаній та подальшої їх передачі на підконтрольні фірми у вигляді реєстраційного ліміту ПДВ.

“Для реалізації оборудки її організатори, на підставі підроблених документів, отримували електронні підписи керівників підприємств з тимчасово окупованих районів Херсонської, Запорізької, Донецької та Харківської областей і здійснювали несанкціоноване втручання в електронні системи Державної податкової служби. Таким чином, вони незаконно одержували “інструментарій” для безпідставного переведення сум реєстраційних лімітів ПДВ на баланс підконтрольних фірм”, – зазначається у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.