Члени виборчої комісії отримали 3 роки умовно за підробку на виборах президента.

Мар’їнський районний суд Донецької області призначив двом членам виборчої комісії покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки. Про це  повідомляє прес-служба Донецької прокуратури. Вказується, що вони під час другого туру виборів президента підробили підписи 57 осіб на окружного виборчого округу № 59. “Суд встановив, що 21 квітня 2019 року, у ході […]

Мар’їнський районний суд Донецької області призначив двом членам виборчої комісії покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.

Про це  повідомляє прес-служба Донецької прокуратури.

Вказується, що вони під час другого туру виборів президента підробили підписи 57 осіб на окружного виборчого округу № 59.

“Суд встановив, що 21 квітня 2019 року, у ході проведення другого туру виборів на пост Президента України, о 20:20, після закриття виборчих дільниць, перебуваючи за місцем розташування зазначеної виборчої комісії, 57-річна та 56-річна жінки, маючи доступ до списків виборців і достовірно знаючи, що 57 осіб не скористались своїм виборчим правом та не взяли участь у голосуванні, підробили у графі контрольного талона їх підписи про нібито отримання виборчих бюлетенів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у подальшому підроблені бюлетені було використано під час підрахунку голосів на користь одного з кандидатів. Проте якого саме не вказується.

Під час судового слухання обвинувачені свою провину в скоєнні злочині визнали повністю та розкаялись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.