Через порушення карантину в Святогірській лаврі під час великоднього богослужіння відкрито кримінальне провадження.

Станом на ранок поліція зареєструвала 4 випадки недотримання карантинних обмежень. Серед них відкрито одне кримінальне провадження за подіями у Святогірській Свято-Успенській лаврі. Загалом святкова служба відбулася в 275 храмах. Публічну безпеку у Великодню ніч забезпечували 1500 поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України, передає  відділ комунікації поліції Донецької області. Участь у богослужіннях взяли понад 3500 вірян. Загалом […]

Станом на ранок поліція зареєструвала 4 випадки недотримання карантинних обмежень. Серед них відкрито одне кримінальне провадження за подіями у Святогірській Свято-Успенській лаврі. Загалом святкова служба відбулася в 275 храмах.

Публічну безпеку у Великодню ніч забезпечували 1500 поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України, передає  відділ комунікації поліції Донецької області.

Участь у богослужіннях взяли понад 3500 вірян. Загалом більшість громадян поставилися відповідально до карантинних обмежень. В області зареєстровано 4 факти, коли у культових спорудах перебувало понад 10 людей або вони були без захисних масок.

У Святогірській Свято-Успенській лаврі зафіксовано зібрання людей у кількості 300 осіб, при цьому не було дотримано соціальну дистанцію та інших правил карантину. За фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Ще за трьома випадками наразі триває ретельне вивчення матеріалів, після чого їм буде надано правову оцінку.

Поліція продовжує працювати у посиленому режимі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *