Через пів року після звернення до Обласної дитячої лікарні Кропивницького – дитина з не виразковим колітом померла!

  До нас вийшли і сказали, що Олечка померла… Пів року дитину лікували  в Областній дитячій лікарні Кропивницького . Те, що відбувалося батьки згадують з жахом:  ставилися різні діагнози, призначалося відповідне лікування… в результаті якого дитини не стало. Першим діагнозом був поліп прямої кишки. Який не підтвердився після двох ректороманоскопій та колоноскопії. Лікар призначив лікування: […]

 

До нас вийшли і сказали, що Олечка померла…

Пів року дитину лікували  в Областній дитячій лікарні Кропивницького . Те, що відбувалося батьки згадують з жахом:  ставилися різні діагнози, призначалося відповідне лікування… в результаті якого дитини не стало.
Першим діагнозом був поліп прямої кишки. Який не підтвердився після двох ректороманоскопій та колоноскопії.
Лікар призначив лікування: сульфасалазин, амінокапронова кислота, свічки с метилурацилом, смекта, креон.

Дитину виписали додому.
Через 10 днів у Олі після початку прийому ліків підвищилась температура тіла до 37,2, далі – гірше: висип на тілі, температура піднялася до 39.

Швидка. Знову стаціонар лікарні… висип, температура, безсоння, відчуття тривоги. Лікар на явні прояви алергічної реакції не звернув увагу, а на питання батьків чи можливо це від сульфасалазину, тільки відмахнулася і направила на дообстеження і лікування в ОХМАТДИТ у Київ.
При виписці визначений діагноз: неспецифічний виразковий коліт. Хвороба Крона? Супутній: Дисфункція жовчовивідних шляхів. Первинна лактозна недостатність. Функціональні запори. Гіперпролактинемія. Остеопороз.

Як бачимо, діагнози були, деякі незнайомі й жахаючі, АЛЕ жоден з них не ніс загрозу життю Олі! І при правильному лікуванні дитина могла жити та жити!

Лікарі Охматдиту підтвердили діагноз( неспецефічний не виразковий коліт), але звернули увагу на синці, які вже були по всьому тілу дитини! На запитання батьків чи може на стан Олі негативно впливати даний препарат – відповіли заперечно, але зменшили дозу сульфасалазину з 3-х до 2-х пігулок.

У Областній дитячій лікарні третю пігулку повернули після ряду аналізів, консультацій гематолога (!) та встановлення нового діагнозу – тромботоцитопенія, лейкопенія (про які, до речі, батькам чомусь не повідомили).
Що важливо в цій ситуації, одні із побічних реакцій препарату сульфасалазин – агранулоцитоз, лейкопенія, тромбоцитопенія, гемолітична анемія!!!  Невже лікарі не знали цього? Чи не можна було припинити прийом  препарату в даному випадку чи замінити на інший? Чому батькам не запропонували варіанти? Питань багато.

Стан погіршувався, тепер червоно-чорні гематоми були не лише на тілі, обличчі, а й у роті, розпухла щока, залилося кров’ю око. Медперсонал батьків майже ігнорує, не відповідаючи на важливі питання!
Далі – страшне: реанімація, крововилив у мозок, кома, вливання пів відра ліків (за словами реаніматолога), яке нічого не змінило.
Діагноз: Аутоімунна тромботоцитопенічна пурпура тяжкого ступеня, мокра форма, ускладнена внутрішньочерепним крововиливом в ліву гемісферу, дислокаційний синдром, множинні  крововиливи шкіри верхніх і нижніх кінцівок, параобітальна гематома лівого ока, крововиливи в сітківку обох очей, субкон’юктивальні кровили,кома 4 ступеню. Апластична анемія. На момент видачі довідки життєві функції підтримуються апаратним штучним диханням та медикаментозною підтримкою.

Редакція “Коло України” зв’язалася з представниками ГО “Народне Коло” де опублікована інформація про смерть дитини в Дитячій областній лікарні Кропивницького, і з’ясувала деякі подробиці ,батьки звернулися до організації за допомогою у зв’язку з тим що до цих пір не отримали відповіді на поставлені питання, кримінальна справа порушена але на сьогоднішній час слідство стоїть на місці … редакція разом з ГО “Народне Коло”буде моніторити і інформувати про ситуацію що склалася ,та хід слідства ..
Подробиці згодом..
редакція висловлює щирі співчуття родині трагично загиблої дівчинки.

Через пів року після звернення до Обласної дитячої лікарні Кропивницького – дитина з не виразковим колітом…

Опубліковано ГО "Народне Коло" Субота, 26 жовтня 2019 р.

4 thoughts on “Через пів року після звернення до Обласної дитячої лікарні Кропивницького – дитина з не виразковим колітом померла!

  1. Ці нелюди, лікарі-садисти -достойні виконавці Програми на знищення населення України, розробленої такими ж нелюдами.Щоб кожного дня їм траплялися такі ж їхні колеги. Саме страшне,шо дитину не врятували і ніхто за це не відповість, тому, що “рука руку миє”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.