Часи, коли посади отримували завдяки хабарам, минули-Сергій Трофімов.

Проект LIFT спрямований на чесний і прозорий добір фахівців, зловживання тут неприпустимі – Сергій Трофімов «Часи, коли питання вирішувалися за допомогою хабарів, минули. Проект LIFT спрямований на чесний і прозорий добір фахівців, які хочуть змінювати країну. Будь-які зловживання на цьому проекті неприпустимі, винних каратимуть відповідно до закону», – підкреслив Сергій Трофімов. За інформацією Генеральної прокуратури, […]

Проект LIFT спрямований на чесний і прозорий добір фахівців, зловживання тут неприпустимі – Сергій Трофімов

«Часи, коли питання вирішувалися за допомогою хабарів, минули. Проект LIFT спрямований на чесний і прозорий добір фахівців, які хочуть змінювати країну. Будь-які зловживання на цьому проекті неприпустимі, винних каратимуть відповідно до закону», – підкреслив Сергій Трофімов.

За інформацією Генеральної прокуратури, ГПУ спільно з Національною поліцією та Службою безпеки України викрила особу за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

За версією слідства, ця особа «шляхом обману, а саме створення уявлення у кандидата на посаду голови однієї з районних адміністрацій Київської області (проект LIFT) про наявність «зв’язків» у Офісі Президента України», намагалася заволодіти коштами у сумі 150 тис. доларів США. Особу було затримано під час одержання частини коштів (близько 30 тис. євро). Вирішується питання про оголошення підозри та обрання запобіжного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *