,Бюджет ЄС немає коштів для України на наступний рік, потрібні “надзвичайні зусилля”.

Єврокомісія наразі не має конкретного бачення, яким чином забезпечити надання фінансової допомоги Україні у наступному році, одна коштів у затвердженому бюджеті Євросоюзу на це немає. Про це єврокомісар з питань бюджету Йоганнес Ган заявив у інтерв’ю Радіо Свобода. Він висловив упевненість, що до кінця цього року ЄС виділить Україні останні 3 мільярди євро із затвердженого […]

Єврокомісія наразі не має конкретного бачення, яким чином забезпечити надання фінансової допомоги Україні у наступному році, одна коштів у затвердженому бюджеті Євросоюзу на це немає.

Про це єврокомісар з питань бюджету Йоганнес Ган заявив у інтерв’ю Радіо Свобода.

Він висловив упевненість, що до кінця цього року ЄС виділить Україні останні 3 мільярди євро із затвердженого наприкінці червня пакету фінансової допомоги на загальну суму 9 млрд євро.

Водночас Ган наголосив, що складнішим виглядає питання надання довгострокової фінансової допомоги Україні, оскільки війна продовжується.

Він пояснив, що більшість коштів із загального бюджету ЄС уже виділена для інших зобов’язань, натякнувши, що у майбутньому кошти повинні надходити зі скарбниць окремих держав-членів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.