Битва за Донбас: Десь о 3-4-й годині ранку почнеться масований артобстріл, потім вони підуть у наступ величезною кількістю танків, піхоти, – Гайдай.

Голова Луганської обласної військової Сергій Гайдай розповів, якого перебігу подій очікує під час битви за Донбас. “Ми розуміємо, що найближчим часом буде наступ. Величезний бій буде за Донбас. Бачимо, що відбувається накопичення сил, засобів. Величезна кількість техніки. Ну, готуємося”, – сказав він. Гайдай зазначив, що загарбникам потрібна “хоч якась перемога”. Тому вони спробують вийти на […]

Голова Луганської обласної військової Сергій Гайдай розповів, якого перебігу подій очікує під час битви за Донбас. “Ми розуміємо, що найближчим часом буде наступ. Величезний бій буде за Донбас. Бачимо, що відбувається накопичення сил, засобів. Величезна кількість техніки. Ну, готуємося”, – сказав він.

Гайдай зазначив, що загарбникам потрібна “хоч якась перемога”. Тому вони спробують вийти на географічні кордони Луганської та Донецької областей. “Я думаю, що буде щось на кшталт такого: десь о 3-4-й годині ранку почнеться масований артобстріл. Будуть задіяні міномети важких і великих калібрів, артилерія, авіація, РСЗВ, “Град”, “Смерч”, “Ураган”, “Точка-У”, “Точка-В”. Усе, що в них є, вони використають. Це буде тривати декілька годин саме на території Донецької та Луганської областей, а потім вони підуть у наступ величезною кількістю танків, піхоти”, – розповів Гайдай.

Голова ОВА зазначив, що росіяни не зможуть наступати з півночі, півдня та сходу одночасно – не вистачить сил та засобів. “Думаю, декілька днів, і вони підуть у наступ. Від того, як буде розвиватися цей наступ, залежатиме переговорний процес”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.