​Британським солдатам сказали готуватися до війни з РФ, – Mirror.

Уорент-офіцер Пол Карні закликав британських солдатів готуватися до можливої відправки в Україну на війну проти Росії. Його слова цитує британське видання Mirror. Карні твердить, що британські військові зараз “готуються, щоб протистояти загрозі з боку Росії, та готові протистояти будь-якій агресії”. Він закликав солдатів та офіцерів перевірити свою фізичну підготовку та потурбуватися про рідних та близьких […]

Уорент-офіцер Пол Карні закликав британських солдатів готуватися до можливої відправки в Україну на війну проти Росії. Його слова цитує британське видання Mirror.

Карні твердить, що британські військові зараз “готуються, щоб протистояти загрозі з боку Росії, та готові протистояти будь-якій агресії”.

Він закликав солдатів та офіцерів перевірити свою фізичну підготовку та потурбуватися про рідних та близьких – адже в разі відправки до України зв’язок з ними може бути відсутній тривалий час.

“Я прошу, щоб ви зараз обговорили з ними (своїми близькими. – Ред.) потенційну відправку. Знайдіть номери мереж підтримки та відповідних людей, які можуть їм допомогти, наприклад, офіцера відділу соціального забезпечення та панотця”, – закликає Карні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.