Борис Джонсон погодився піти у відставку, але хоче залишитися прем’єр-міністром до осені, поки не буде обраний новий лідер партії Торі.

Протягом останніх днів у Лондоні поновились заклики до відставки Бориса Джонсона. Станом на ранок четверга кількість урядовців, які залишили його кабмін, перевищила 50 осіб. Причиною невдоволення Консервативної партії стали неправдиві заяви Даунінг-стріт щодо колишнього заступника парламентського організатора Кріса Пінчера, якого звинувачують у домаганнях до двох колег. Канцелярія Джонсона стверджувала, що прем’єр не знав про цей […]

Протягом останніх днів у Лондоні поновились заклики до відставки Бориса Джонсона.

Станом на ранок четверга кількість урядовців, які залишили його кабмін, перевищила 50 осіб. Причиною невдоволення Консервативної партії стали неправдиві заяви Даунінг-стріт щодо колишнього заступника парламентського організатора Кріса Пінчера, якого звинувачують у домаганнях до двох колег.

Канцелярія Джонсона стверджувала, що прем’єр не знав про цей інцидент і тому підтримав повторне призначення Пінчера у 2022 році, але пізніше прем’єр був змушений визнати, що це не так.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.