Безугла дала показання проти “Слуги народу” Миколи Тищенка, звинувативши його в створенні “схем на людському горі”

“Слуга народу” Мар’яна Безугла дала у Нацполіції покази проти однопартійця Миколи Тищенка. За її словами, питання про нагородну зброю, це вершина айсберга. “Також подаю відповідні депутатські звернення. Крім того, буду звертатися до голови фракції “Слуга народу” щодо розгляду виключення з фракції та партії Тищенка Миколи Миколайовича, він же “титан”, він же “велюр”, він же “котлєта”, […]

“Слуга народу” Мар’яна Безугла дала у Нацполіції покази проти однопартійця Миколи Тищенка. За її словами, питання про нагородну зброю, це вершина айсберга.

“Також подаю відповідні депутатські звернення. Крім того, буду звертатися до голови фракції “Слуга народу” щодо розгляду виключення з фракції та партії Тищенка Миколи Миколайовича, він же “титан”, він же “велюр”, він же “котлєта”, він же “коля оболонський” (давно ні, як мажортарник Оболоні, відповідально заявляю, очистили район від цього). У нас багато чудових людей в команді, а це – пляма, потемніла в умовах війни. Ну і ми недоторканість з нардепів зняли:) Тут вже – робота правоохоронців та ОГП”, – заявила Безугла.

За даними Безуглої, Тищенко отримав “нагородну” зброю від Михайла Маймана – командира добровольчого формування №14 територіальної громади Києва “Архангели Михайла”, якого нардепка називає аферистом-“комбатом” та “Міша Моня”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.