Безпека сходу та центру Європи миттєво обвалиться в разі запуску “Північного потоку – 2”.

Президент Володимир Зеленський вважає, що введення в експлуатацію газопроводу “Північний потік-2” призведе до обвалення безпеки для центру та сходу Європи. Про це глава держави заявив в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica. “Сам факт, що “Північний потік – 2″ гіпотетично може бути введений в експлуатацію, є надзвичайно дестабілізаційним для нашого регіону”, – зазначив Зеленський. За його словами, Росія […]

Президент Володимир Зеленський вважає, що введення в експлуатацію газопроводу “Північний потік-2” призведе до обвалення безпеки для центру та сходу Європи.

Про це глава держави заявив в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica.

“Сам факт, що “Північний потік – 2″ гіпотетично може бути введений в експлуатацію, є надзвичайно дестабілізаційним для нашого регіону”, – зазначив Зеленський.

За його словами, Росія вкладається в різноманітні важелі тиску на європейські країни для того, щоб цей газопровід запрацював.

“Що означатиме кінець транспортування газу територією України. Якщо це відбудеться, безпека сходу та центру Європи миттєво обвалиться”, – додав президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.