Безкоштовні шаблони юридичних документів для ВПО та постраждалих осіб від воєнних дій.

Коли ти переселенець чи постраждала особа від воєнних не завжди є оптимальним для тебе рішення пошук платного юриста чи адвоката. З сучасними ринковими цінами не кожен із нас може собі дозволити усну консультацію за пару тисяч гривень, не кажучи про складання позову та представництво в державних органах влади чи органам місцевого самоврядування, що рахується вже […]

Коли ти переселенець чи постраждала особа від воєнних не завжди є оптимальним для тебе рішення пошук платного юриста чи адвоката.
З сучасними ринковими цінами не кожен із нас може собі дозволити усну консультацію за пару тисяч гривень, не кажучи про складання позову та представництво в державних органах влади чи органам місцевого самоврядування, що рахується вже в сотнях доларів.
При чому юридичних питань та бюрократичних вимог з початком повномасштабних воєнних дій стало не менше, а навпаки, набагато більше.
Да і людей, які потребують саме юридичної допомоги стало в тисячі раз більше.
У вільному доступі в інтернеті можна побачити цитату Віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук «Станом на сьогодні у нас вже зареєстровано майже 5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб, а фактична кількість – 7 мільйонів. Водночас тимчасовий притулок за межами України знайшли понад 5 мільйонів українців».
І це Верещук озвучила лише офіційні цифри, а реальні, як ми розуміємо, порядком вище.
Звісно, зараз багато правозахисних організацій, юристи яких надають безкоштовно первинну та вторинну допомогу переселенцям та постраждалим особам від війни, навіть супроводжують та представляють інтереси в судах.

Але давайте казати чесно, не завжди такі організації є у невеликих населених пунктах.

І, на жаль, не завжди фахівці мають час прийняти усіх, бо загрожені роботою, тому потрапити на прийом до безкоштовного юриста чи адвоката не так просто. Треба чекати, але ж питання не чекає на вирішення.

Наша організація ГО «Ти потрібен Україні» (www.uny.org.ua) знайшла один із способів вирішення такої проблеми в рамках проєкту «Сильніші разом».

Наші юристи складають шаблони юридичних документів та розміщають їх безкоштовно на сайті https://www.stronger2gether.org.ua/help/

Тут Ви зможете знайти:
• Запити на отримання публічної інформації в податкову та виконавчу служби
• Заяви до банківських установ щодо кредитних відносин
• Заяви про отримання втрачених/пошкоджених документів (їх дублікатів)
• Заяви у сфері освіти
• Заяви до держпраці
• Заяви у сфері опіки та піклування
• Заяви до кіберполіції
• Заяви та позови до суду (народження дитини; укладення шлюбу; встановлення факту смерті; виплата аліментів дружині, що втратила працездатність; відновлення матеріалів втраченого судового провадження; поновлення строку на подання апеляційної скарги)
• Скарги на дії посадових чи службових осіб
та інші документи.

Усі документи створені у 2023 році відповідно до діючого законодавства України.

Вам треба ЛИШЕ:
1) скачати у ворді,
2) вписати Ваші персональні дані,
3) вписати назву органу, куди Ви подаєте документ,
4) можливо деякі обставини справи,
5) потім подати підготовлений документ у відповідну інстанцію.

Це зможе допомогти зекономити Ваш час та кошти на юристів, а також енергію на пошуки у інтернеті шаблонів.

Сподіваємось, що наша праця стане Вам у нагоді!

Сайт та частина шаблонів створені в рамках проєкту “Сильніші разом” ГО “Ти потрібен Україні” за фінансової підтримки БО ” БФ «Центр громадських ініціатив»”, проєкт “Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.