Байкерам, що побили ланцюгами молоду пару, загрожує до 7 років за ґратами, – прокуратура.

Мотоциклістам повідомили про підозру в хуліганстві. Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура. “Підозрювані 28.07.2021, перебуваючи біля будівлі магазину по бульвару Шевченка, 145, в місті Черкаси, підійшли до молодої пари. В процесі спілкування із останніми, прагнучи виявити грубу силу, демонструючи повну відверту зневагу до встановлених суспільством вимог етичної поведінки, з особливою зухвалістю порушили громадський порядок і почали […]

Мотоциклістам повідомили про підозру в хуліганстві.

Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.

“Підозрювані 28.07.2021, перебуваючи біля будівлі магазину по бульвару Шевченка, 145, в місті Черкаси, підійшли до молодої пари. В процесі спілкування із останніми, прагнучи виявити грубу силу, демонструючи повну відверту зневагу до встановлених суспільством вимог етичної поведінки, з особливою зухвалістю порушили громадський порядок і почали пред’являти вказаним особам надумані претензії з приводу їх неналежної поведінки та принижувати їх честь та гідність, безпідставно ображаючи голосними нецензурними лайками. У подальшому завдали потерпілим тілесні ушкодження, після чого останні були госпіталізовані до міської лікарні для надання їм медичної допомоги”, – сказано в повідомленні прокуратури.

Трьом байкерам повідомили про підозру в хуліганстві. Одного – жителя Закарпатської області – підозрюють в хуліганстві з використанням предмета, пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень. Йому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі. Ще двох байкерів підозрюють в хуліганстві, вчиненому групою осіб. Їм загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 5 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.