Байден та Сі закінчили зустріч: глави США та КНР обговорили Україну, ядерну зброю та безпеку.

Президент США Джо Байден та голова КНР Сі Цзіньпін під час зустрічі на острові Балі в Індонезії обговорили, крім іншого, війну Росії проти України та виступили проти застосування ядерної зброї у цьому конфлікті. Про це йдеться у повідомленні про зустріч, яку після її завершення опублікував Білий дім. Як йдеться у повідомленні, тему російського вторгнення в […]

Президент США Джо Байден та голова КНР Сі Цзіньпін під час зустрічі на острові Балі в Індонезії обговорили, крім іншого, війну Росії проти України та виступили проти застосування ядерної зброї у цьому конфлікті. Про це йдеться у повідомленні про зустріч, яку після її завершення опублікував Білий дім. Як йдеться у повідомленні, тему російського вторгнення в Україну порушив Байден.

«Президент Байден та голова Сі підтвердили, що вони згодні в тому, що ядерна війна ніколи не повинна розпочатися і в ній не може бути переможців, і наголосили, що виступають проти використання чи загрози використання ядерної зброї в Україні», – йдеться у повідомленні. Україна не має в своєму розпорядженні ядерної зброї, отже, лідери звертаються передусім до Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.