Байден розпорядився задіяти стратегічний нафтовий резерв США для зниження цін та забезпечення постачання нафти у світі, – Білий дім.

Міністерство енергетики США надасть доступ до 50 мільйонів барелів нафти зі Стратегічного нафтового резерву, щоб знизити ціни для американців та забезпечити постачання нафти у світі. Відповідне розпорядження дав сьогодні президент США Джо Байден, повідомляє офіційний сайт Білого дому. “Сьогодні президент оголошує, що міністерство з питань енергії забезпечить доступ до 50 млн барелів нафти зі стратегічного нафтового запасу, […]

Міністерство енергетики США надасть доступ до 50 мільйонів барелів нафти зі Стратегічного нафтового резерву, щоб знизити ціни для американців та забезпечити постачання нафти у світі.

Відповідне розпорядження дав сьогодні президент США Джо Байден, повідомляє офіційний сайт Білого дому.

“Сьогодні президент оголошує, що міністерство з питань енергії забезпечить доступ до 50 млн барелів нафти зі стратегічного нафтового запасу, щоб знизити ціни для американців та вирішити проблему невідповідності між попитом на виході з пандемії та пропозицією”, – йдеться у заяві.

У Білому домі підкреслили, що Байден працює з країнами по всьому світу, щоб вирішити проблему нестачі поставок нафти, оскільки світ виходить із пандемії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.