Байден пропонує механізм, що дозволить направляти заморожені активи фізосіб РФ для надання допомоги Україні.

Президент США Джозеф Байден вирішив попросити про схвалення пакета законів, які допоможуть адміністрації використовувати активи фізосіб, пов’язаних із РФ, для надання допомоги Україні. Пропозиції Байдена, зокрема, передбачають використання конфіскованих активів осіб, які підпали під санкції, щоб фінансувати допомогу Україні. Білий дім пояснив, що Держдеп, Мін’юст і Мінфін США спільно ухвалюватимуть рішення про використання активів, заморожених […]

Президент США Джозеф Байден вирішив попросити про схвалення пакета законів, які допоможуть адміністрації використовувати активи фізосіб, пов’язаних із РФ, для надання допомоги Україні.

Пропозиції Байдена, зокрема, передбачають використання конфіскованих активів осіб, які підпали під санкції, щоб фінансувати допомогу Україні. Білий дім пояснив, що Держдеп, Мін’юст і Мінфін США спільно ухвалюватимуть рішення про використання активів, заморожених “у зв’язку з корупцією, порушеннями санкцій та заходів щодо експортного контролю, а також у зв’язку з низкою інших порушень”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.