Байден готовий працювати з Великою Британією і Францією над вирішенням військового конфлікту на сході України, – заява штабу кандидата.

Кандидат у президенти США Джо Байден, який оголосив про свою перемогу на виборах, під час телефонних переговорів з деякими європейськими лідерами висловив готовність разом із ними шукати рішення військового конфлікту на сході України.  про це повідомляє Інтерфакс-Україна. За повідомленням штабу Байдена, той торкнувся цієї теми під час розмов з президентом Франції Еммануелем Макроном і з прем’єром […]

Кандидат у президенти США Джо Байден, який оголосив про свою перемогу на виборах, під час телефонних переговорів з деякими європейськими лідерами висловив готовність разом із ними шукати рішення військового конфлікту на сході України.

 про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За повідомленням штабу Байдена, той торкнувся цієї теми під час розмов з президентом Франції Еммануелем Макроном і з прем’єром Великої Британії Борисом Джонсоном.

Так, Байден висловив Макрону “інтерес до спільної роботи над вирішенням конфліктів в Україні та в Сирії, а також – за іранською ядерною програмою”.

Джонсону ж Байден заявив про бажання “працювати разом у таких темах, як Балкани й Україна”.

Раніше в листопаді Байден, ґрунтуючись на прогнозах ЗМІ, оголосив про свою перемогу на виборах президента США. Деякі світові лідери привітали його з цим досягненням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.